بنی آدم اعضای یکدیگرند

کریم باقری با حضور در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی خانه هایی که برای زلزله زدگان ساخته بود را به آنها تحویل داد.
کریم باقری که از طرف یحیی گل محمدی دعوت شده تا در مقام مدیرفنی روی نیمکت
پرسپولیس بنشیند ، صبح امروز به روستاهای زلزله زده اطراف تبریز رفت تا خانه هایی را که با کمک های مردمی در این شهرستان ها ساخته بود پیش از اوج گرفتن سرمای زمستانی به صاحبان شان تحویل بدهد.کریم که همراه با مقامات استانی و فرمانده سپاه عاشورا در این دیدار همراهی می شد درباره این خانه ها به خبرنگار اعزامی خبرآنلاین می گوید:« همان طور که می دانید بعد از زلزله تلخ آذربایجان شرقی به همراه تعدادی از دوستانم راه افتادیم و کمک های مردمی را جمع آوری کردیم تا برای زلزله زدگان خانه بسازیم.
کمکی ما در آن زمان جمع کردیم رقمی نزدیک به 260 میلیون تومان بود که بعد از جمع
آوری پول ها آنها را در اختیارات مقامات مسئول در منطقه ، گذاشتیم که اقدام به بازسازی خانه های ویران شده کنند. ما 30 خانه را با آن مبلغ زیر ساخت قرار دادیم.

دولت ایران به سوریه 20 دستگاه آمبولانس هدیه داد.

 به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، دولت ایران در مراسمی رسمی در محل
وزارت بهداشت سوریه در دمشق، 20 دستگاه آمبولانس مجهز به امکانات درمانی را
تحویل مقامات این کشور داد. این مراسم با عنوان "هدیه ملت ایران به ملت سوریه برای حمایت از فعالیت های اورژانسی" برگزار شد.
دکتر "سعد النایف" وزیر بهداشت سوریه در این مراسم اعلام کرد: این آمبولانس ها، آماده کار هستند و می توانند در مراکز پزشکی فعالیت خود را آغاز کنند. این خودروها به مانند پل محبت میان دو کشور خواهند بود.

این پیام تسلیت از طرف "محمدرضا تقوی‌فرد مدیرمسئول روزنامه خورشید" و به مناسبت حادثه کشته شدن شماری از دانش آموزان در حمله مسلحانه به مدرسه ای در آمریکا منتشر شده است.
 
متن این پیام به این شرح است. 
 
جناب آقای باراک اوباما ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا مصیبت درگذشت کودکان مظلوم 5 تا 10 ساله و آموزگاران آنها در حادثه دلخراش حمله جوان مسلح 20 ساله آمریکایی به دبستانی در یکی از ایالات آنکشور را به خانواده‌های داغدار و بازماندگان محترم آنها تسلیت عرض نموده و امیدواریم مسببین این حادثه تلخ و حوادث غمباری همچون کشتار کودکان در عراق و افغانستان و دیگر کشورهایی که مورد هجوم وحشیانه خارجی‌ها و مزدوران آنها قرار گرفته و جان عزیز خود را از دست داده‌اند به زودی به سزای اعمال ددمنشانه خویش برسند.
محمدرضا تقوی‌فرد
مدیرمسئول روزنامه خورشید

/ 1 نظر / 9 بازدید
بلاگ دایر

وبلاگ خود را به فهرست وبلاگ های فارسی اضافه کنید. www.blogdir.ir