افتتاحیه جکوزی!

می کردند.
در همین هنگام مقدم روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد این تصویر و تیتری که روزنامه ایران از ساخت جکوزی منتشر کرده همین سرویس بهداشتی در اتاق روابط عمومی است! خبرنگار روزنامه ایران گزارشی منتشر کرده که مدیران مترو تهران در حالی که شهروندان در تراکم مترو سونای بخار می گیرند در اتاق خود جکوزی می سازند. شما مشاهده کنید این جکوزی است یا سرویس بهداشتی. روابط عمومی سرویس بهداشتی نداشت برای همین مجبور شدیم بخشی از اتاق را برای این منظور در نظر بگیریم!
 
خبرنگاران خبرگزاریها انگشت به دهان بودند ولی خبرنگاران صدا و سیما سوژه خوبی را به دست آورده و از زوایای مختلف تصویر برداری می کردند. عکاسان هم لبخند به لب شاتر می زدند و می گفتند آیا این عکسها منتشر می شود؟ افتتاحیه بدون صلوات و با دست زدن انجام شد و بعد خبرنگاران داخل همان دستشویی 4 متری در جمع مصاحبه کردند! تجمع کارمندان مترو و دیدن چهره و واکنش خبرنگاران جای تامل داشت. برخی از خبرنگاران دستانشان را روی صورت گذاشته و محل برنامه را ترک کردند. این خبرنگاران می گفتند: در دوران کاری این اولین بار است چنین برنامه ای را پوشش داده ایم.
در همین رابطه روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران نیز در پاسخ به این رفتار غیراخلاقی دست به اقدام ارزشی و الگوساز زد.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در واکنش به انتشار خبری دروغ درباره این شرکت مبنی بر"ساخت جکوزی اختصاصی برای مدیران مترو"در شماره امروز روزنامه ایران در تاسی از رهنمود مهم رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر ضرورت رعایت تقوا، به پاسخی با مضمون" تقوا، تقوا، تقوا، صبر، میدان ندادن به احساسات سرکش..." بسنده کرد.

این اقدام قابل ستایش روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در شرایط حساس کشور می تواند به الگویی رفتاری برای همگان بر پرهیز از اتهام زنی و مناقشه و اختلاف باشد.

/ 0 نظر / 11 بازدید