مرتضوی آزاد شد

 

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی که با شکایت فاضل‌لاریجانی بامداد روز سه‌شنبه 17 بهمن‌ماه پس از پایان کار روزانه  و در پی مراجعه به دفتر دادستان عمومی و انقلاب تهران بازداشت شده بود، بعد از ارائه توضیحات و رفع ابهامات و سوء تفاهمات، یک روز بعد، یعنی بامداد امروز (چهارشنبه) از زندان اوین آزاد شد.

یکی از اطرافیان دکتر مرتضوی با اعلام این مطلب به خبرنگار خورشید گفت: بازداشت سرپرست سازمان تأمین اجتماعی صرفاً به‌دلیل شکایت شخص آقای فاضل‌لاریجانی انجام شده و قوه قضائیه در طی طرح این شکایت نسبت به بازداشت دکتر مرتضوی اقدام نموده است.

این درحالی است که برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها با ایجاد قرق رسانه‌ای تلاش نمودند تا فضای رسانه‌ای کشور را درباره این موضوع به سمت و سوی دیگری سوق دهند و در اخباری مبهم و تحریف شده علت بازداشت مرتضوی را تحت عناوین دیگری مطرح کنند

این اظهارات یکی از نزدیکان مرتضوی در حالیست که روز گذشته رسانه ها در خصوص علت بازداشت سعید مرتضوی نوشته بودند: سعید مرتضوی به علت تصرف غیرقانونی در اموال دولتی در زمان تصدی ریاست سازمان تامین اجتماعی بازداشت شده است.
 
پیش از این دیوان عدالت اداری و همچنین معاونت نظارت مجلس و برخی از نمایندگان مدیریت مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی را غیرقانونی و قابل پیگرد قضایی عنوان کرده بودند.

/ 0 نظر / 10 بازدید